Pehy

verculik

ahojte chhcem sa opytat ze ktora pouzivala uz ten krem achromin..ak sa tu taka nsjde prosim napiste mi na e-mail crazy_girl229@azet.sk ....Dakujem

OMG pomocpls

siisa 25: a tebe zmizli alebo ich mas stale? ak hej za aky dlhy cas ti zmizli? no ja si to davam dva krat denne ne raz alebo by som mala kolko krat?aby mi co najskor zmizli kôli tomu nesom oblubena vobec a uz ma to nebavi...no petrzlen nemame uz som ho vinicila ked som si ho davala ale len 5dni potom dosiel hhh.....preco zriedit s vodou?

achromin

Achromin 100% pomáha,ale ho treba denne natierať 3-4 krát-intenzívne vmasírovať až do vstrebania.Nemôžete čakať zázraky z jednej tuby! Treba používať aj 5-6 mesiacov a ručím ,že pehy nenájdete ani s lupou ! Treba vytrvalosť a trpezlivosť a nie nariekanie.Opakujem to každému a kto sa tým riadil,výsledku sa dočkal.

siisa 25

dsag,ja ho mam ale nepouzivam ho zatial,lebo sa mi zda byt mastny a tvori sa mi akne,inak skus citron alebo petrzlenovu vnat s citronom,inak aj kolagen z ryb ma blahodarne ucinky na flaky a pigmenty rozneho povodu aj na akne vraj

OMG to sa neda tak povedat,ze do mesiaca Ti to zmizne,to je na dlhsie,skus k citronu pridat tu petrzlenovu vnat,mna tiez z citrona stipala a zcervenala mi tvar,ale ked to potom vybledne je to v poriadku,ale netreba to prehanat,mozes aj viac krat denne ako raz natierat,ale skus ten citron radsej zriedit vodou

OMG pomocpls

ako sa mam zbavit pieh?....myslite ze mi pomoze citronova stava ked si budem potierat tvar dva krat denne a necham si to 20minut tak som to robila do teraz alebo ako casto si mam potierat tvar aby mi do mesiaca zmizli pls...a este ked si dam na tvar stavu tak ma to stipe a mam ju na daktorych miestach cervenu je to narmalne?...poterbujem aby mi do mesiaca zmizli aby som ich uz v skole nemala teraz su dvojmesacne prazky

silvus28

My máme pehy všetci v rodine, teda ja, mama a sestry, ja som spokojná, mne sa pehy veľmi páčia a chcela by som ich mať aj viac, ale mladšia sestra je z nich zúfalá, kúpila si aj ten Achromin, ale nepomohol jej...