Slabý výstrek-sex

Iba ja

Kedysi ked som ma 25...30 rokov som dokazal strieknut aj 2a pol metra ..dnes po 40 tke uz len 10 az 40 cm ... roky nezastavis...

semenhance

Tablety na zvětšení objemu semene - -odkaz odstránený- že som videl rozdiel už v niekoľkých dňoch ... Za mesiac, to už bol veľký rozdiel. Osobne som celkom spokojný s tímto produktom.

Bdghmeer

Nak som rovnaký problém. Skusil som vydržať nemasturbovat týždeň a striekalo jak hovado. To semeno sa nestiha produkovat ked ho mastis cely den ;)

kosa

Konzultoval som to s niekolkymi odbornikmi.
Zavisi to od niekolkych faktorov.
Ak niekto zacal zo seksualnym stykom(masturbacijov) voveku povecme 13 rokov tak je jasne ze sa kvalita a akost moze zhorsit a vo veku 33 rokov je kvalita semena a pohlavneho styku znizena( pozor-nie zhorsena!).
Vsetko je ale relativne, a jeden znamy sa mi priznal ze po rokoch kedy mu semeno len VYTEKALO alebo obcas aj vyletelo, tak nedavno mu vystrieklo a to na dobrych 10 cm z coho bol velmi miluo prekvapeny.
Inac zenam je to jedno ci to vytecie alebo vystrekne hoci aj tam pri skutocne kvalitnom styku zena citi ako semeno tecie.
Ale chlapi: ako zistujete ze vam to tecie ci strieka?...Nemasturbujete zacasto?

agina

Chlapci s tym vystrekom ejakulatu si absolutne nelamte hlavu, je to uplne normalne, vela muzov to ma zariadene tak, ako aj vy.Dufam, ze nesutazite, kto dalej dostrekne!!!!!

kleo

Vdaka anon, presne to som hladal.
To kurt, to snad nemyslis ze ked si das ten tvoj pripravok tak ti vtak narastie o 5cm, z rozpravok by si uz mal vyrast. Sam tomu neveris.