Slabý výstrek-sex

remcike

Suhlasim s komentarmi nizsie, neriesila by som to na tvojom mieste, na tom nic nie je, ci preco to vlastne riesis? Beries to ako svoj hendikep? To este nemusi znamenat zdravotny problem.

Sprotc

Semeno ti nestrieka pre to, lebo ho je málo. Nepomôže ti cvičiť prostatu. Mal som podobný problém. A mal som síce dobrý spermiogram ale semena bolo tak málo že nám nešlo splodiť dieťa. Vyskúšaj voľnopredajné výživové prípravky ako na príklad senovka grécka, Fertil, alebo Erexan stabil. Ja som istú dobu používal ten posledný menovaný a semeno mi začalo viac striekať, vďaka čomu dnes čakáme už druhé malé. Ale keď to prestaneš brať, tak ti semeno aj tak zase bude iba vytekať a nebude ti striekať.

BJ 2

na splodenie dietata to staci. neries.
viac by si sa mal obavat toho, ci su tam vobec nejake funkcne spermie, co zacina byt problem dnesnych muzov, ze ich maju niekolkonasobne menej, nez muzi pred 20-30 rokmi.

parohac

odpoveď pre ženaSVK
možno niektorí preháňaju,ale ja do 30.r som sexoval každý deň.väčšinou ráno aj večer,teda dvakrát.a pri vyťiahnutí v poslednej chvíli jej to vždy dopadlo až na tváričku.
a čo sa týka toho súťaženia.na vojne to veru raz bolo.boli sme traja holuby a dvaja mazáci.jeden z nich si došikoval k.....vu a museli sme pozerať ako ju preťahuje.jasné že sa nám poriadne stoporili.ked skončil zastala pred nás a kázala nám masturbovať.a kto ďalej dostrekne ten ju môže poriadne vysexovať.dal som necelé 2m.
dievčatko si užilo.trikrát som sa do nej vystriekal až potom mi klesol.
teraz mám 65r.stačí mi už 2 krát za týždeň a letí to asi 20-40cm,ked mi to robí rukou.inak už púšťam do nej.

Janikxxxx

Nazdar skua 3/4hod pred sexom zjest 2-3hrste egresov cerstve. Ziadne kompoty ale cerstve na vahu zlte .... Su na podporu toku semena na mna ucinkuju

zenaSVK

Chlapi niektori tu prehanate s tymi vystrekmi..
A zase nemate jedno ci strieka ci tecie ved nejdete na sutaz vo vystreku do dialky ci?
:-D

Iba ja

Kedysi ked som ma 25...30 rokov som dokazal strieknut aj 2a pol metra ..dnes po 40 tke uz len 10 az 40 cm ... roky nezastavis...