Prstovanie ked si panna-sex

Príspevok v téme: Prstovanie ked si panna-sex
zvedavaaa

ahojte, som este panna ale skusala som sa prstovať už do tej tretej dierky :-D bojim sa ist do druhej pretože som este panna a bojim sa toho že by som si mohla niečo vyviest. poradte mi prosim co mam robit chcela by som to skusit ale potom sa bojim že bud budem lutovat alebo ked budem mat prvý sex tak to nebude ono a hlavne sa bojim toho že možem chytit nejaku infekciu alebo podobne.
prosim blbe komentare si nechajte pre seba !!!! dakujem

wreck

neviem ci bude, ale moze tiect, kedze asi este mas neporusenu blanu.

ano, pannou zostanes dovtedy, kym sa nebudes milovat s chlapom.

wreck

zvedavaaa, staci ak si umyjes ruky mydlom, mozes aj specialnym antibakterialnym, ak mas, a budes dostatocne vlhka. este by som odporucal neprehanat to s dlzkou nechtov, lebo vtedy moze hrozit drobne zranenie. inak sa ti nestane vobec nic. dokonca aj pannou zostanes az dovtedy, kym sa nebudes milovat s chlapom. kym ti chlap do posvy nevlozi svojho maleho, stale si panna.

len pozor na terminologiu: panny rozdelujeme na oralne, vaginalne a analne. :D

pokial ide o dierky, tak ak to spravne chapem, odporucam po robeni sa v zadocku nevkladat prsty do posvy. vtedy sa naozaj moze stat, ze si do nej nieco zanesies. tie vytoky potom za to zvycajne nestoja.

zvedavaaa

ale necitila soom nic takže to podla mna akokeby nebolo. ale mam potrebu to skusit ale bojim sa !!! možem o nieco prist alebo co? prosim poradte !!!