Prstovanie ked si panna-sex

Príspevok v téme: Prstovanie ked si panna-sex
zvedavaaa

ahojte, som este panna ale skusala som sa prstovať už do tej tretej dierky :-D bojim sa ist do druhej pretože som este panna a bojim sa toho že by som si mohla niečo vyviest. poradte mi prosim co mam robit chcela by som to skusit ale potom sa bojim že bud budem lutovat alebo ked budem mat prvý sex tak to nebude ono a hlavne sa bojim toho že možem chytit nejaku infekciu alebo podobne.
prosim blbe komentare si nechajte pre seba !!!! dakujem

homer

zvedavaaa, ak chceš niečo o tom vedieť napíš mi, rád poradím, viem o tom hodne...(som chalan)
mail: adam.kristof@zoznam.sk

MJM998764

Na čo to máš za potrebu? Nájdi si chlapa... Nechápem na čo potrebuješ prstovať. Ja sa urobím s jednou dierkou a hotovo... Počkaj si na chlapa, a on ti raz-dva prerazí druhú dierku. Panebože nerob si to s prstom.

J111

Este som zabudol. Do stvrtej dierky smie len chlap, tam si nedavaj vibrator, vyzerala by si smiesne. Ja jednemu nerozumiem, ked je zena taka popretahovana sama sebou ako moze byt este panna:D

J111

Do tej prvej dierky sa ide prstom, to robis spravne, ale do tej druhej a do tej tretej sa ide vibratorom. Pannou budes pred Panom vzdycky, kym sa nevyspis s chlapom. Ano, rob si to sama a stan sa mniskov, tie si to tiez rady same robia a potom sa z toho spovedaju.

Slota

A aku infekciu neboj sa zeny maju vo vnutry vaginy tie spravne bakterie co zabranuju infekciam Ale pozor moze sa stat.A ved ked tam muz zasunie tak tiez ho nema sterilny