Ako prist o panenstvo-sex

Kenty

Ľudia si často mýlia pojmy s dojmamy. Panna budeš pokiaľ nebudeš mať sex ( pohlavný styk). A, že prísť o panenstvo prstovaním? Nezmysel ako hovorím ..
O panenskú blanu môžeš prísť aj prstovaním či úrazom, ale to ešte neznamená, že niesi panna! Byť pannou je niečo vzácne a mnoho dievčat si toho neváži a hneď chcú okúsiť zakázané ovocie .. Ba naopak niektoré prídu o panenstvo znásilnením, ale to už je o niečom inom. ...

peťka..."D

ahojteee.......podla mna sa da prist o panenctvo aj palcovanim...ale ked vas urobi niekto iny......ale az vtedi je to poriadne ked mas pohlavny styk z muzom......"D.....cmuk

peťka..."D

ahojteee.......podla mna sa da prist o panenctvo aj palcovanim...ale ked vas urobi niekto iny......ale az vtedi je to poriadne ked mas pohlavny styk z muzom......"D.....cmuk

RYTMUS-CZ

O panenstvo nemozes prist prstovanim ale ked chces prist on tak zavolaj mi na tel.č.0944442675 stretneme sa a uvidime tak zatial papa

Kika:)

Technicky možeš príst o panenskú blanu aj pri prstovaní, ked ti ju pretrhne, ale to sa može stat aj pri športovaní, alebo ked si tam niečo strčíš...
Ale všeobecne panna si dovtedy kým si nemala pohlavný styk s mužom(no alebo aj s babu:D) ...teda po prstovaní technicky panna niesi, ale vlastne si :D

jedine ja

rosim vas pomozte mi je mam taky isty problem ako "cmuk" je mozme prist o panenstvo prstovanim??????prosim chcem odpovedt