Z orgazmom bez semena-sex

xfirestarter

Dá sa to naučiť, ako zadržiavať ejakuláciu a dosiahnuť orgazmus. Je potrebné posilniť svaly panvového dna kegelovými cvikmi a naučiť sa pracovať so sexuálnou energiou a vedome ju presmerovať z panvovej oblasti po chrbtici až do mozgu. Bez ejakulácie sa dá prežiť orgazmus dokonca ešte lepší. Chce to ale tréning. Viac o tom je tu: -odkaz odstránený-

Trinit

anglosaxon: Ako vážne? Prerušovaná súož že je na rovnakej úrovni spoľahlivosti ako zadržiavanie semena rukou? Ty si v poriadku? Pri zadržiavaní sa spoliehaš na to, že si penis stlačil a uzavrel dostatočne na to, aby sa spermie z neho nedostali von, pričom sa spravíš ešte "v partnerke", s tým, že držíš začiatok penisu (ak sa spravíš mimo nej, nemá zmysel to zadržiavať).

Naopak, prerušovaná súlož je ejakulovanie mimo, a "jediné" riziko je predčasný únik spermií usadených a živých v predejakulačnej tekutine - toto isté riziko ale je aj vo vyššom prípade, to ale nemení nič na tom, že prerušovaná súlož je sto krát bezpečnejšia, čo sa týka ochrany pred počatím, ako zadržiavanie spermií (či už rukou, alebo "PC svalmi" (svalmi panvového dna - aj to sa dá naučiť)).

To ale nemení nič na tom, že aj prerušovaná súlož je nebezpečná.

kwercaloratr

Odporucam precitat knihu rozvijanie muzskej sexualnej energie tam sa o tom pise. este predtym precitat cesta praveho muza

anglosaxon

Robí sa to tak, že bezprostredne pred ejakuláciou sa pevne stlačí rukou (tvojou alebo partnerkinou) spodný okraj penisu (pri koreni), čím sa znemožní vystrieknutie semena von, ktoré takto bude spontánne ejakulovať do tvojho močového mechúra a vyplaví sa až pri najbližšom močení. Sexuológia túto praktiku dávno pozná pod názvom coitus saxonicus a používala sa hlavne ako zrejme dosť nespoľahlivá ochrana proti počatiu, aj keď isto nie menej spoľahlivá než coitus interuptus. K event. možným negatívnym dopadom na urinárny trakt najmä pri častejšom používaní by sa tu však mal skôr vyjadriť sexuológ/urológ, ale kompetentne a s vecným vysvetlením (príp. aj z klinickej praxe) možných úskalí a nielen všeobecne, že to neodporúča.

krik

Aj ja to robievam, ale iba v urcitych pripadoch. Urcite nie, ked som s partnerkou. Robim to iba ked to nemam kam dat.
Inak nehrozi ti nic.

tiny

aj moja kamoska povedala ze jej priatel to robi tak isto, ze to obcas zadrzuje len mi povedz ako to dokazes moj partner si to ani nevedel predstavit ze niekto dokaze zadrzat semeno, jednoducho to unho nejde, prosim napis ci si to nejak trenoval alebo ako to vlastne robis

feri

robim to umyselne kvoli svojej partnerke...casto sa jej urobim do pusy ale niekedy ked na to nema chut tak to zadrzim...