Macmiror Complex 500 - pohlavny styk-sex

lea

radsej vydrz a poriadne sa preliec, ani kupalisko nie je dobry napad. mne osobne Macmiror velmi pomohol, ale brala som ho podla navodu

akina

ahoj potrebujem poradit co mam robit mam problemy s curanim nemozem sa poriadne vycurat a trva mi to rok a nemozem mat ani pohlavny styk vzdy ma to po tom pali stipe prosim o radu dakujem

2020

ja som tento liek dostala prevčerom od lekára.dúfam že mi pomôže.ja osobne by som nesexovala, 1.je to napísané dôrazne v letáčiku 2.je to podľa mňa aj počas tej liečby nechutné, kvôli vitekaniu tej tabletky z pošvy. Ja by som zas rada vedela, či počas tejto liečby môžem navštíviť kúpalisko, či mi to ešte viac nezhorší, čo chcem napraviť s liekmi? poraďte mi ďakujem

xxxx

ja tento liek teraz uzivam....lenze menstruacia sa blizi a neviem ci liek mam pouzivat aj pocas nej alebo ho vysadit a potom pokracovat ...viete mi poradit?....pretoze pribalovy letak akosi tieto info..neobsahuje....dakujem

sjella

ja som to brala.. a nuz, mne osobne by bolo dost trapne mat pocas uzivania tych tbl sex, lebo z posvy vyteka nechutny sajrajt.. navyse, je to zakazane... ci ti to pomoze, neviem, neviem na co to beries, ale mne osobne nepomohol... musela som brat dalsie lieky...