Macmiror Complex 500 - pohlavny styk-sex

babätko

Ahojte, mne po prvýkrát lekár predpísal Machmiror a nemám skúsenosti s ním. Zavádza sa aj počas menštruácie?

Dasenka88

Ahojte, inak mne niektore komenty tiez pridu cudne, ak mam problem, ani ma nenapadne nieco riesit s parnerom, nielenze by som spravila zle sebe, ale aj jemu. Inak mne sa tie mykozy opakovali neustale, a uz som mala pocit, ze sa ich nikdy nezbavim. Potom mi odporucili vyskusat wobenzym, brala som ho niekolko tyzdnov, a mam svaty pokoj. Kriticke je obdobie ked beriem antibiotika, ale inak mam svaty pokoj. Konecne !

SweCathy

Baby vy ste niektore fakt jak mechom udrete. Niektore veci su otazkou vseobecnej inteligencie a nie jadrova fyzika.

Pri citanie niektorych komentarov mam pocit, ze je tu velky pocet nymfomaniek.. Neviem ja som asi frigidna ked mi nepride az take hrozne sa vzdat pohlavneho styku na 7-10 v ramci vyliecenia problemu ( zmeny na krcku maternice v mojom pripade) a zaroven aj velmi stastna, ze mam chapaveho partnera, ktory kvoli par dnom s no sex nerobi cirkus.

Macmiror som akurat dobrala, a ano vytok najma rano pri vstavani z postele je neprijemny, ale nemozem povedat, ze by som mna \" tieklo potokom\". Intimka stacila az az..

Co sa bolesti tyka, tie su zvacsa sposobene povodcom infecie a nie lsamotnym iekom.

Ak vam macmiror nezabral tak si namiesto Mojita a cigaretky doprajte poriadny rozbor steru z krcka maternice, nad standard co hradi poistovna a snad to pomoze.

anonym91

ahojte baby chcela by som sa opytat ci ste uzili maccmiror 500aj ked ste mali ist bud na prehlaidku ku gynekologovy aleboste uz isli na prijem.

danyka2265

noo, tiez som brala macmiror a tak isto som nevedela ci vydrzim bez sexu... avsak tento liek je asi najhorsi na mykozu, teda najviac bordelu porobi, tak ma ta chut hned presla. A mne osobne moc nezabral

13579

No moje drahe... Ja som si tiez vravela ze bez toho sexu pocas liecby vydrzim.. A vydrzala som, dokonca aj tyzden potom.. a uz su to dva mesiace co s mojim priatelom nespavam pretoze mi to VOBEC nepomohlo.. Nepomohlo vobec ani to ze som ten sex nemala.. Takze podla mna je to uplne jedno ci ho budes mat alebo nebudes. Len ta pravdepodobne bude ten sex pri prvych vniknutiach boliet. Takze je to na tebe. :)

ahojte

ahojte, zaujimalo by ma, kolko je pravdy na tom, ze sa nesmie jest ani pit nic sladke, ked uzivam macmiror 500? je to pravda, ze plati uplny zakaz cukru, kvoli znizeniu ucinku lieku?

riq

ja nechápem prečo je taký problém vydržiť bez sexu baby...ja som macmiror dostala po vypalovani ranky na krčku maternice, vraj mi to pomože k tomu aby sa to lepšie hojilo ale to je jedno proste mi gynekolog povedal že minimálne tri tyždne bez styku a keď som to partnerovi povedala odpovedal mi len "laska hlavne sa uzdrav na všetko ostatné kašlať"..takže asi tak, keď je nejaký problém tak to sakra vydržím a partner by mal tiež, inak to celé nestojí ani za hovno!!!