Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

emaniala

tá epilácia nie je teda bolestivá. lebo akože poskúšala som už kadečo. bolesť mi nejak vyslovene nevadí, skôr to, že aj keď mi kozmetička sľubovala, že aj to voskovanie mi dlho vydrží, tak to tak nebolo.

zdencha

Ano, chodi sa viackrat, zvycajne to byva okolo pat sest sedeni. Ale tak isto to bude lepsie, ako si to holit alebo doma nejak depilovat, vsak to je jednak dost otravne a moze to byt aj bolestive, ked neodhadnes. Na klinike predsa len vedia ako to treba.

Roman.T

s chrbatom som v pohode, skorej hrud by som chcel nejak znormalnit. aj tomto pripade je nutne ist viacejkrat na to odstranovanie?

luclucka

uplne v pohodke chod do toho. jeden moj znamy bol tiez na takomto odstranovani ochlpenia. on mal akoze fakt dost zarasteny chrbat, tak to takto vyriesil a uz ma s tym pokoj. on mal dost depky aj ked sa mal niekde na kupalisku vyzliect alebo tak.

naty_gresova

Ale čo si, prečo by to malo byť divné. Však takéto zákroky nie sú čisto len ženskou záležitosťou. Bežne chodia na takéto niečo aj muži. Môj švagor napríklad bol takto tiež, že si dával z chrbta odstraňovať. Nemal akože po celom chrbáte ochlpenie, ale vadilo mu to, tak to prosto riešil.

klaricia

vdaka za vysvetlenie, lebo nevedela som, ze ci to plati nejak vseobecne, alebo pri inej casti tela je to inak. a medzi prvym a druhym sedenim je aky rozdiel? nasledne potom aj medzi tymi dalsimi nasledujucimi.

blanika15

to mi staci teda len sa objednat a to je cele? ale to sa viacej krat chodi na tu epilaciu, ze? aha ano, vsak sa to tu pise. a cely ten proces odstranovania chlpkov, vsetky tie sedenia, ako to dlho to vsetko trva?

naty_gresova

Jasné, to kľudne môžeš, ono aj pred tým ako pôjdeš na epiláciu, tak sa môžeš normálne oholiť. Viem presne, že na čo narážaš, že keď ideš kozmetičke, tak tie chĺpky musia mať nejakú dĺžku. Toto je ale úplne o niečom inom.

susana33

keby sa rozhodnem absolvovat taketo odstranenie ochlpenia, tak ako je s tym casom medzi tymi sedeniami? to sa mozem normalne oholit doma? nie je to tak, ze musim tie chlpky len tak rast?