Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

zitnanka58

Kam si chodila a ako dlho to celé trvalo, ak sa môžem opýtať? To viem, že sa chodí viackrát, aj že sú nejaké rozostupy medzi tými ošetreniami, alebo ako to nazvem. Ale tak, že či to bolo ja neviem pol roka alebo koľko.

masajasa

Agnessca vies co, ja by som s tym zacala nejak zaciatkom roka. Alebo vlastne vsak preco nie aj teraz? Ved na jesen a cez zimu si tiez holis nohy (a ine oblasti), nie? Tak vlastne preco to teda odkladat.

naty_gresova

Svetlinka áno, v tom máš pravdu. Pokiaľ som to nezačala riešiť, tak som to ani nejak nevnímala, že by na to nejak ľudia chodili, až potom som si začala všímať a ozaj dosť veľa ľudí si chodí dávať tie chĺpky takto odstraňovať. Avšak je to dobrý spôsobom podľa mňa, hlavne je to trvácne.

Roman.T

zdencha bolestive by mi ani nejak nevadilo, keby to aj bolo. skor je to pre mna otravne, ked si mam podchvilou holit taketo partie. preto by som to rad vyriesil nejakym trvalejsim sposobom.

agnessca

ked uz je pomaly po letnej sezone, tak by sme ti poradili skor teraz ist niekedy na tu epilaciu, ze jesen zima, alebo to nechat na dalsi rok a niekedy na jar s tym zacat, aby do leta uz bolo po vsetkych tych sedeniach?

svetlinka

naty_gresova jednoznacne by som do toho sla, ide o tvoje pohodlie a aby si sa ty vo svojom tele citila dobre. epilacia vobec nie je zly napad, dava si to robit vela ludi, je to uplne bezna vec.

naty_gresova

Ešte nemám za sebou všetky tie sedenia, ale môžem povedať, že už teraz je vidno tú zmenu. To len sem tam mi vyrastie ešte nejaký chĺpok. Ono by som to možno ani neriešila, len mám strašne tmavé tie chĺpky na nohách a na celom tele však v podstate a mne samej mi je to nepríjemné. Neviem, možno iní to tak nevnímajú, ale tak ide o môj pocit, ja sa chcem cítiť dobre, tak prečo pre to niečo neurobiť, keď sa dá :)

perla

A ta epilacia nie je neprijemna? To neboli nejak? To je to, co sa robi tym takym pristrojom, ze to tak ozaruje, alebo ako by som to povedala? Lebo toho je uz tolko druho, ze ja ani neviem poriadne, co je co vlastne.

susana33

naty_gresova hej hej, presne toto som mala na mysli. tak to je fajn potom, lebo ked som predtym chodila ku kozmeticke na depilaciu, tak to kym mi dorastli chlpky na nohach a v podpazusi, tak ono je to prosto neprijemne. aspon teda mne bolo. preto som prestala chodit na toto a hladam nejaku inu moznost. ta trvala epilacia sa mi najlepsie pozdava.

Janna478

Ahojte, máte niektorá prípadne niektorý absolvované na komplet to odstraňovanie chĺpkov takým tým strojom? Neviem, ako sa to presne volá, ale mám na mysli to, kde treba chodiť na viacero tých sedení opakovane. Mohli by ste sa mi ozvať prípadne, ak sa tu niekto taký nájde?