Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

Deni123321

Ahojte ja mam takyto isty problem, mala by som ist na endokrinologiu ale dost sa hanbim, myslela som si ze to postihuje malo ktore zeny ale vidim ze nas je asi viac. Mam chlpky na hornou perou co moc ani nevidno, horsie je na licach a na krku tam si to musim az holit, na nohach mam chlpky, a asi najhorsie je brucho a nad zadkom, je to az nechutne, lenze tam sa to zle holi, normalne mam menej chlpkov na genitaliach ako na stehnach je to hrozne, velmi sa trapym. Hlavne ked s tym nic uz asi nenarobim..

Samanta29

Prepáč presnú stránku neviem, lebo to neobjednávam ja,ale keď si to daš do vyhľadávača nájde ti viacero ponúk.

Samanta29

Ahojte Baby, mam ten istý problém ako tu píšete.Díky za radu s čajmi začala som byť mätový,žihľavový uvidíme čo to spraví.Ja si depilujem nohy a bikiny depilačným voskom ktorý sa dá za cenu do 2E kupit na internete odporučam zelený je lepší ako zlatý a nezabudnite na depilačné pásy,ďalej na internete sa dá kúpiť aj depilačný patron na fúzy,určite je ti lacnejšie a má to taký efekt ako voskové pásiky Vee ktoré kúpite v drogérke.A ako to vyzerá s tým odfarbovaním poradíte mi niečo okrem peroxidu? ďakujem za rady

Samanta29

Ahojte Baby, mam ten istý problém ako tu píšete.Díky za radu s čajmi začala som byť mätový,žihľavový uvidíme čo to spraví.Ja si depilujem nohy a bikiny depilačným voskom ktorý sa dá za cenu do 2E kupit na internete odporučam zelený je lepší ako zlatý a nezabudnite na depilačné pásy,ďalej na internete sa dá kúpiť aj depilačný patron na fúzy,určite je ti lacnejšie a má to taký efekt ako voskové pásiky Vee ktoré kúpite v drogérke.A ako to vyzerá s tým odfarbovaním poradíte mi niečo okrem peroxidu? ďakujem za rady

123456789101

XD. minule som našla k tomuto mätovému čaju aj iný článok kde je písané, že u niktorých sa môžu zmejemniť chlpky a že môžu aj vypadnúť.. ale ten link som už nenšla.. prepáč

XD

eeeeeej nic vzlom ale niektory ludia nemaju na depilator alebo si ho kvoli rodicom nemozu kupit (myslim tynedzerov ktori maju rodicov co vsetko zakazuju vratane holenia alebo depilovania) a ja hladam skor nejaky prirodzeny sposob prave pre vyssie spomenute pricini napr. ziletku lan my vadia potom tie cierne bodky na nohach :/